Vennligst angi hva slags kunde du er:
Meny
Søk
Handlekurv
0 kr
23 30 21 00
Forstørr bilde
Fluke 393 FC tang, sann RMS og iFlex - klassifisert til CATIII 1500V
Fluke 393 FC tang, sann RMS og iFlex - klassifisert til CATIII 1500V

Fluke 393 FC tang, sann RMS og iFlex - klassifisert til CATIII 1500V

Artikkelnr:
5274900
Lagerstatus:
Lagerstatus
Pris:
9 010 kr
Antall:

Effektivverdistrømtangen 393 FC CAT III 1500 V med iFlex er designet for installasjonsteknikere og vedlikeholdspersonell som jobber med fotoelektriske (PV) solkraftanlegg i omgivelser med høyspent likestrøm: solcelleanlegg, vindkraft, el-jernbaner og datasentre med batteribanker som sørger for avbruddsfri strømforsyning. Tangen kan måle opp til 1500 V DC og 1000 V AC med testledninger, og inntil 999,9 A DC eller AC gjennom tangkjeften. Den medfølgende fleksible strømproben iFlex utvider måleområdet for vekselstrøm til 2500 A. 393 har tynn kjeft som gjør det lettere å nå kabler i tettpakkede sammenkoblingsbokser. Testledningene er i tillegg utformet med tanke på jobben din, og er også klassifiserte til CAT III 1500 V DC.

Andre nøkkelegenskaper:

  • IP54-klassifisert, perfekt til utendørs arbeid på solcellepaneler og vindkraftanlegg 
  • DC-effektmålinger, avlesninger i kVA
  • lydindikator for polaritet for å bidra til å hindre feilkoblinger
  • tydelig, grønt lys på displayet ved synlige endringer av kontinuitet – perfekt ved jobbing på mørke steder og med mye støy
  • logging og rapportering av testresultater via Fluke Connect-programmet
  • Når du måler AC, gir iFlex fleksibel strømprobe som følger med, uovertruffen tilgang til kabler som ligger trangt til.  iFlex-proben kan vris gjennom ekstremt trange åpninger og gi nøyaktige strømmålinger.
Produkter

Service
Enebakkveien 150 - 0680 Oslo
TLF: 23 30 21 00 

Personvernerklæring

Kontakt   
Enebakkveien 150 - 0680 Oslo
E-post: salg@instrumentcompaniet.no

Informasjonskapsler/cookies